Palju häid maitseid purgis

Felixi toidukastmed on saanud uue ilme. Vanad lemmikud leiad nüüd poeriiulist üles valge kirja ning punase või oranži tausta järgi. Neid on raske mitte märgata!

Felixi toidukastmed ei sisalda säilitusaineid ning need on heaks abimeheks eriti praegu, kui paljud meist veedavad rohkem aega kodus kokates. Olgem ausad, kes see ikka jaksab kolm toidukorda päevas algusest lõpuni valmis teha. Toidukastmed on suurepärane lahendus argiõhtul, aga miks mitte ka pidupäeval, kui on vaja toit kiirelt lauale võluda. Prae hakkliha või kana, lisa köögiviljad, riis ning kaste ja ongi maitsev, toitev ja tervislik toidukord valmis.

Kaste ongi see, mis annab toidule selle hea ja õige maitse. Maitsvaid pastaroogasid saad omale valmistada Felixi Pastakastme ning Bolognese kastmega. Kui soovid midagi eksootilisemat, siis saab valida Mangokastme, Sweet & Sour kastme või hoopis terava või poolmagusa Hiinapärase kastme vahel. Grillisõpradele sobivad suurepäraselt nii Felixi Grillkaste kui ka Adžika. Kogu perele leidub midagi!

Felixi toidukastmed