Avasta

Palju häid maitseid purgis

Felixi toidukastmed on saanud uue ilme. Vanad lemmikud leiad nüüd poeriiulist üles valge kirja ning punase või oranži tausta järgi. Neid on raske mitte märgata!

Felixi toidukastmed ei sisalda säilitusaineid ning need on heaks abimeheks eriti praegu, kui paljud meist veedavad rohkem aega kodus kokates. Olgem ausad, kes see ikka jaksab kolm toidukorda päevas algusest lõpuni valmis teha. Toidukastmed on suurepärane lahendus argiõhtul, aga miks mitte ka pidupäeval, kui on vaja toit kiirelt lauale võluda. Prae hakkliha või kana, lisa köögiviljad, riis ning kaste ja ongi maitsev, toitev ja tervislik toidukord valmis.

Kaste ongi see, mis annab toidule selle hea ja õige maitse. Maitsvaid pastaroogasid saad omale valmistada Felixi Pastakastme ning Bolognese kastmega. Kui soovid midagi eksootilisemat, siis saab valida Mangokastme, Sweet & Sour kastme või hoopis terava või poolmagusa Hiinapärase kastme vahel. Grillisõpradele sobivad suurepäraselt nii Felixi Grillkaste kui ka Adžika. Kogu perele leidub midagi!

Salatisse elu sisse

Miks lapsed ja sageli ka mehed isetehtud värske salati peale nina kirtsutavad?

Sest lihtsa õli ja soolaga maitsestatud salat on nende jaoks ikkagi “heina” maitsega. Selle ürgse probleemi lahendamiseks ongi loodud Felixi salatikatmed.

Nüüd saad kokata midagi kiiret, värsket ja mis peaasi – tõsiselt maitsvat. Ise tehtud on ikka ise tehtud. Nii teenid plusspunkte grillipeol ja isegi elukaaslane vaatab tavalisest tunnustavama pilguga. Ilmselt isegi kiidab.

Salatikastmeid on kokku 9. Nad kõik on kaasaegselt gluteenivabad. Klassikaline ja küüslaugumaitseline on lisaks ka laktoosivabad ning itaaliapärane täielikult rasvavaba.

Kõigile midagi!

Ketšup punane, tulevik roheline!

Plastjäätmete diskussioon on hetkel kuum kogu maailmas, piltlikult öeldes on oht et meie lapsed upuvad plastimerre kui selle takistamiseks täna midagi ette ei võeta. Meie siin Orklas mõtleme iga päev ka sellele, kuidas säästa loodust ja meid ümbritsevat. Selleks võtsime Felixi ketšupipudelite tootmises kasutusele taaskasutatud plastiku. Sellega väheneb nii pudelite tootmisega seotud keskkonnamõju, samuti jõuab vähem plasti hooletute inimeste käe läbi loodusesse. Alustasime ketšupipudelites esialgu 25-protsendilise plastiku taaskasutusega, aga eesmärgiks on jõuda 50 protsendini. Kuna pudeli sees oleva ketšupi kõrge kvaliteedi ja hea maitse osas järeleandmisi teha ei saa, siis peab pakenditesse alles jääma ka teatud kogus uut plasti. Taaskasutatud PET-märgistusega plastik tuleb pandipakendi süsteemist ehk varasemalt on sama plastikut kasutatud joogitööstuses, mis tagab meile kindluse, et tegu on spetsiaalselt toidu- ja joogitööstuse jaoks toodetud kvaliteetse plastiga.

Ostes Eesti armastatuimat Felixi tomatiketšupit, teed sa head ka ümbritsevale keskkonnale. Uued ketšupipudelid on juba poodides. Ketšup punane, tulevik roheline!

Tegijad igal tänaval – Felix Streetfood

Gurmee kiirtoit on saanud Eesti tänavatel uueks trendiks. Uued Felix Streetfood kastmed on loodud just selleks, et ka kodus valmistatud burgerid, friikad ja wrapid saaksid selle „õige ja ideaalse“ maitse.