Felix tõi turule musta pipraga ketšupi

PRESSITEADE

Eesti kastmete turuliidri Põltsamaa Felixi ketšupite sortimenti lisandus uus musta pipraga ketšup, mille loomist inspireerisid ennekõike nooremate tarbijate harjumused.

Põltsamaa Felixi turundusdirektori Marek Viiloli sõnul sai uus musta pipraga ketšupi idee alguse noorte tarbimisharjumustest kiirtoidukohtadest. “Selgus, et paljud nooremad tarbijad puistavad enne söömist ketšupile ohtralt musta pipart ja nii lisasimegi uuele päikeseküpsetest tomatitest valminud ketšupile täpselt parasjagu purustatud musta pipart ja mitte grammigi säilitusaineid,” rääkis Viilol.
Felixi musta pipraga ketšupi koostises on 80% tomatipüreed, mis on valmistatud maailma parimates tomatikasvatuspiirkondades küpsenud tomatitest ehk Vahemere ja California regioonide tomatitest. Samuti kasutatakse Felixi ketšupipudeli tootmisel varasema pudeliga võrreldes 5% vähem plastikut, tänu millele on vähenenud pakendi ökoloogiline jalajälg.
Felixi tomatiketšupite sarja kuuluvad lisaks tomatiketšupile ja musta pipraga ketšupile veel terav ketšup, vähendatud soola ja suhkruga tomatiketšup, erinevad lisanditega ketšupid ning mahepõllumajanduslik Felixi ökoloogiline tomatiketšup, mis valmib orgaaniliselt kasvatatud tomatitest ning on märgistatud mahemärgiga.

Felix Tomatiketšup musta pipraga